niedziela, 11 listopada 2018

Podsumowanie sezonu 2018.


Sezon 2018 dobiega powoli końca, nie wszystkie cyrki zakończyły sezon ale nasz blog już go zakończył. Przygotowaliśmy dla państwa krótkie podsumowanie sezonu dla naszego bloga.
W tym roku odwiedziliśmy pięć cyrków z czego jeden był zagraniczny. Na blogu pojawiły się relacje z wizyt oraz w naszej galerii zostało dodanych 1067 zdjęć.

MARZEC.
Po dwurocznej przerwie, w marcu odwiedziliśmy dwa razy największy cyrk w Polsce- Cyrk Korona.
9 marca w Zamościu oraz 11 marca w Lublinie. Powrót po dwóch latach do cyrku Korona był bardzo udany. Program oceniamy bardzo dobrze.

MAJ.
W maju odwiedziliśmy cyrk Wictoria który stacjonował w 6 maja w Zamościu. W tym roku m.in mogliśmy obejrzeć Balans ze szkłem, wirujące sześciany, linę pionową czy Rola Rola.

CZERWIEC
W czerwcu mieliśmy okazję obejrzeć dwa razy przedstawienie cyrku Zalewski. 10 czerwca w Lublinie oraz tydzień później w Zamościu. Tak jak pisaliśmy w naszej relacji z wizyty w " Zalewskim" program oceniamy na najlepszy od 2013 roku.

SIERPIEŃ
W sierpniu odwiedziliśmy we Włoszech circo Royal Loris. Który stacjonował w Vasto Marina od 18 sierpnia do 9 września. Uważamy to za jedną z najlepszych wizyt cyrkowych od 2016 gdzie odwiedziliśmy circo Nelly Orfei. Program bardzo nam się podobał nie tylko pod względem artystycznym ale także i wizualnym. Cieszymy się bardzo że mieliśmy okazję obejrzeć na żywo występ Royal Brothers czyli laureatów festiwalu w Monte Carlo.
Mamy nadzieję że za rok powrócimy do Royala tak jak wracaliśmy do circo Orfei.

WRZESIEŃ
Po Royalu przyszedł czas na polski cyrk Safari który odwiedziliśmy 3 września w Zamościu. Program pod tytułem "Afryka" podobał nam się. Cyrk Safari był ostatnim cyrkiem który odwiedziliśmy w tegorocznym sezonie.

Podsumowując odwiedziliśmy 5 cyrków. Cztery polskie i jeden zagraniczny.
Ten sezon był wyjątkowy ze względu na to że w tym roku cyrk obchodzi 250 lecie istnienia.
My już nie możemy się doczekać nowej trasy która wystartuje pod koniec lutego 2019 roku!
Już dziś możemy państwa poinformować że w grudniu na naszym blogu pojawi się wiele nowości m.in nowy baner, działy.
Nad tym postem mogą państwo zobaczyć nowe logo naszego bloga. Mamy nadzieję że "remont" bloga Państwu przypadnie do gustu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz