poniedziałek, 12 listopada 2018

Czy Cyrk w Zamościu się skończy?

                                         
                                           Teren na którym stacjonowały cyrki i lunaparki.
                                           zdjęcie z 2017
Centrum Handlowe "E.Leclerc" w Zamościu przy którym znajduje się plac na którym rozstawiają się cyrki i wesołe miasteczka, planuje budowę parkingu oraz stacji benzynowej. Nowe inwestycje mają powstać na terenie który służył obecnie dla cyrków i wesołych miasteczek.

Stacja paliw stanie na sąsiadujących z centrum handlowym pustych terenach przy ul. Wyszyńskiego (w miejscu gdzie od czasu do czasu rozstawia się cyrk lub wesołe miasteczko) – Mamy już wszystkie pozwolenia niezbędne do rozpoczęcia budowy. Realizacja inwestycji ruszy najprawdopodobniej jeszcze we wrześniu – informuje Henryk Świdnik (Fragment tekstu ze strony www.kurier zamojski.pl  link. ).  Tak jak jest napisane prace budowlane już ruszyły. Z placu zostały usunięte wszystkie drzewa.
Gdzie teraz cyrki będą stacjonowały w Zamościu? Oczywiście są place miejskie na których w 2016 stawał cyrk Zalewski i Arena. Oraz plac przy Castoramie na którym stawał cyrk Juremix w 2014. Mamy nadzieję że place miejskie zostaną wykorzystane przez cyrki i mieszkańcy Zamościa będą nadal mogli oglądać widowiska cyrkowe w swoim mieście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz