sobota, 10 lutego 2018

Circus Passion Poland- sezon 2018.


Już 17 lutego zacznie się nowy sezon cyrkowy 2018. W tym poście zaprezentujemy państwu jakie cyrki planujemy odwiedzić w tym sezonie i jakie nowości się pojawią na naszym blogu.
W tegorocznym sezonie planujemy odwiedzić Polskie cyrki takie jak: Zalewski, Korona, Arena, Safari, Wictoria i Europa. Z zagranicznych cyrków planujemy odwiedzić: ukraiński cyrk Imperial Show i oczywiście nie może zabraknąć włoskiego Circo Nelly Orfei (obecnie Miranda Orfei).
Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to odwiedzę w lipcu Circo Moira Orfei pod kierownictwem Stefana Nones Orfei. Mam nadzieję że plan odwiedzenia Moiry Orfei uda się!

                                                             NOWOŚCI
Na naszym blogu nie zabraknie oczywiście relacji oraz zdjęć z wizyt w cyrkach. Ale nowością będzie nowy typ relacji. A mianowicie będzie to relacja z wjazdu cyrku na plac. Co rok jestem z cyrkiem "od wjechania na plac do odjechania z miasta" (śmiech). Czyli gdy mam czas oraz pogoda na to pozwala to zawsze obserwuję wjazd cyrku na plac, a myślę że fajna była by relacja nie tylko z programu ale i z wjechania cyrku na plac. Mam nadzieję że pomysł się podoba i przypadnie państwu taki typ relacji do gustu :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz