czwartek, 2 listopada 2017

Podusmowanie sezonu 2017- Circus passion Poland.

Sezon cyrkowy 2017 dobiegł końca. Więc przyszedł czas na podsumowanie sezonu 2017 dla naszego bloga. W tym roku odwiedziliśmy pięć cyrków, z czego jeden był zagraniczny. Na blogu pojawiło się pięć relacji z wizyt w cyrku oraz dodaliśmy 757 zdjęć.

MARZEC
W marcu odwiedziliśmy ukraiński cyrk Imperial Show który stacjonował w Zamościu w dn. 11 i 12 marca. Program odbył się o godz. 15:00. Przedstawienie było na przyzwoitym poziomie. Niestety jak na mały cyrk bilety były drogie, ale było warto.

MAJ
W maju odwiedziliśmy polski cyrk Safari który stacjonował w Zamościu w dn.18 i 19 maja. Program odbył się o godz. 17:00. Przedstawienie bardzo mi się podobało. W tym roku cyrk Safari dokonał nowych inwestycji np. Nowa kurtyna, nowa kasa (moim zdaniem najpiękniejsza w Polsce), odnowione bandy. Najlepsze numery w tym sezonie to były: Looping, rola-rola, pokaz węży oraz pokaz koni. Bilety były nie drogie 20 zł za osobę.

CZERWIEC
W czerwcu odwiedziliśmy najsłynniejszy polski cyrk- Cyrk Zalewski, który stacjonował w Lublinie w dn. 18 czerwca. Przedstawienia odbyły się o godz. 14:00 i 16:30, my wybraliśmy się na godz. 14:00. Przedstawienie mi się podobało lecz powiem szczerze że jak na cyrk Zalewski program mógł by być jeszcze lepszy. Najlepsze numery to były: balans na krzesłach, pokaz psów, kula śmierci oraz akrobacje na szarfach.

SIERPIEŃ
W sierpniu odwiedziliśmy jeden z najlepszych i największych włoskich cyrków- Circo Nelly Orfei, który stacjonował w Vasto (IT). Cyrk Orfei stacjonował tam od 16 do 27 sierpnia, my wybraliśmy się 16 i 19 sierpnia. Nie będę wymieniał najlepszych numerów z programu ponieważ wszystkie numery były na najwyższym poziomie. Przypomnijmy że Maicol i Angela Martini z Circo Orfei są zdobywcami złotego klauna na festiwalu w Monte Carlo! Bilety nie były drogie. Na sektor bilet kosztował 10 euro a do loży 25 euro.  Wizytę w tym cyrku wspominam najlepiej i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w tym cyrku.

WRZESIEŃ
We wrześniu odwiedziliśmy świętokrzyski cyrk Wictoria, który stacjonował w Zamościu 02 i 03 września. Przedstawienie odbyło się o godzinie 17:00. Cyrk Wictoria dokonał nowych inwestycji  m.in. Napis nad kurtynę oraz nad wejściem do namiotu. Nowe oświetlenie. Program bardzo mi się podobał. Najlepsze numery to były: Pokaz rola-rola, i akrobatyka w wykonaniu Artura, akrobacje na trapezie i linie pionowej oraz pokaz duży i mały. Bilety były nie drogie, my mieliśmy wejście darmowe.

I na cyrku Wictoria zakończyliśmy nasz sezon. Żałuję że w tym roku nie byłem w cyrku Korona i w cyrku Arena. Ale za rok to na drobię! I obiecuję że będzie więcej zdjęć oraz relacji!   

Zapraszamy już od Marca!  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz