poniedziałek, 19 czerwca 2017

Relacja z wizyty w Cyrku Zalewski 2017.

Wczoraj wybrałem się na przedstawienie do Cyrku Zalewski który stacjonował w Lublinie. Cyrk rozbił swój namiot na błoniach pod zamkiem przy al. Unii lubelskiej. W Lublinie zaplanowano dwa przedstawienia, jedno o godzinie 14:00 a drugie o 17:00. Ja wybrałem się na przedstawienie o godzinie 14.
40 minut przed rozpoczęciem programu, ekipa techniczna rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod namiot.  Na przedstawieniu o godzinie 14, frekwencja wynosiła ok. 50%.  Program rozpoczął się punktualnie. Na arenie pierwszy pojawił się clow Rico a następnie pojawili się wszyscy artyści, po paradzie na arenie pojawiła się Dominika Krystel w pokazie woltyżerki, Dominika skakała przez obręcze oraz przez wstęgi i to
wszystko na rozpędzonym koniu jak na pokaz woltyżerki przystało. Chwilę później na arenie pojawił się Rico w pokazie swoich piesków, kolejnym numerem w tegorocznym programie był pokaz papug który zaprezentował Piotr Panasiuk, piękne oraz mądre papugi dostarczyły dużo pozytywnych emocji, nawet jedna mówiła, ciekawy pokaz. Po tym pokazie znowu na arenie zjawiły się psy tyle że prezentowane przez Duet Szeibe, pokaz znałem już z Cyrku Arena ale miło było znowu zobaczyć ten numer na żywo, następnie na arenie pojawił się Maciej Sokołowski w pokazie akrobatyki na krzesłach. Był to jeden z najlepszych numerów w całym programie. Najlepiej pokaz ten zobaczyć na żywo. Zaś chwilę później na arenie pojawił się Kamil Zalewski w pokazie wielbłądów, na arenie zaprezentowały się dwa młode oraz trzy starsze. Oprawa muzyczna do tego pokazu jest taka sama jak w ubiegłych latach. Kilka minut później na arenie zjawił się ponownie Duet Szeibe tym razem w pokazie wirujących talerzy. Po tych wszystkich emocjach Bartłomiej Bukład ogłosił 20 minut przerwy, podczas której można było podpisać petycje do sejmu o nie wprowadzanie zakazu dla tradycyjnego cyrku ze zwierzętami. Podczas przerwy także można było przejechać się na wielbłądzie, zakupić watę cukrową, popcorn oraz świecące zabawki. W tym roku zamiast folderów można kupić ogromny plakat na którym są miejsca na autografy wszystkich artystów. Plakaty są w cenie 10 zł. Dla gości do dyspozycji jest dobrze zaopatrzony bufet oraz toaleta w cenie 2 zł.

Drugą część programu rozpoczął pokaz sześciu koni palomino który zaprezentował Kamil Zalewski. Zaś chwilę przepiękny a zarazem wzruszający pokaz na szarfach zaprezentowali Żaneta Adamczyk oraz Maciej Sokołowski, jest to jeden z najlepszych numerów w tegorocznym programie. Następnie pojawił się znów Kamil Zalewski, tym razem w pokazie Laser Mana. Cieszę się że Laser Man powrócił do programu, bo to ciekawy a zarazem nowoczesny numer. I nadszedł czas na najbardziej wyczekiwany numer przez całą publiczność, oczywiście mowa tu o Kuli Śmierci. Numer który mrozi krew w żyłach! Takich emocji dostarczył zespół Diorios z Brazylii. I na arenie znów pojawili się wszyscy artyści, tym razem przyszedł czas na finał widowiska. Podczas którego Bartłomiej Bukład ponownie przestawił wszystkich wykonawców tegorocznego programu oraz zaprosił wszystkich za rok na nowy program 2018. 
Podczas przedstawienia bawi Clown RICO.

Polecam każdemu wizytę w Cyrku Zalewski. Tegoroczny program jest na wysokim poziomie. Na pewno każdy wyjdzie z pod namiotu zadowolony. W tym roku Cyrk Zalewski wprowadził dużo zamian. Nowe okleiny na ciężarówkach oraz nowe oświetlenie.
Niestety podczas programu jest zakaz fotografowania. 


Poniżej prezentujemy państwu trasę Cyrku Zalewski.
SANDOMIERZ- 20.06 Plac Jana Pawła II, godz. 17:00
STASZÓW- 21.06 ul. Wojska polskiego- targowisko, godz. 17:00
BUSKO ZDRÓJ- 22.06 ul. Domaniewskiego, godz. 17:00
PIŃCZÓW- 23.06 ul. Armii Ludowej, godz. 17:00
JĘDRZEJÓW- 24.06 ul. Pińczewska- przy orlenie, godz. 16:00
ZAWIERCIE- 25.06 ul. Żabia/Brata Alberta, godz. 15:00
MYSZKÓW- 26.06 ul. Puławskiego, godz. 17:00
WŁOSZCZOWA- 27.06 ul. Sobieskiego, godz. 17:00
CZĘSTOCHOWA- 28.06 ul. Wyzwolenia, godz. 17:00
KLUCZBORK- 29.06 oś. Północ- Błonia, godz. 17:00
KĘPNO- 30.06 ul. Nowowiejska, godz. 17:00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz