niedziela, 12 marca 2017

Cyrk Imperial Show 2017- relacja z przedstawienia.

Dzisiaj wybrałem się na przedstawienie do ukraińskiego cyrku Imperial Show, który stacjonował w Zamościu. Cyrkowcy rozbili swój namiot na placu przy Nomi. Miasteczko cyrkowe ładnie prezentowało się w pełnej okazałości.
Ekipa cyrku do namiotu zaczęła publiczność wpuszczać 20 min przed programem.  Dzisiaj na przedstawienie przybyło ok 90% widzów a wczoraj 100%.  Przed programem w tle lecą ukraińskie piosenki, moim zdaniem gdyby leciały typowo cyrkowe było by lepiej. Program rozpoczął się o godzinie 15:05.  Na początku na arenę wyszli wszyscy artyści (oprawa muzyczna do parady do Hurricane 2000- Scorpions).  Program prezentuję się następująco:

1. Parada
2. Pokaz hula-hop- Jula
3.Lina pionowa- jeden z najlepszych numerów w tegorocznym programie.
4. Pokaz dwóch pudli oraz jeżozwierza i ostronosów i skunksa - Natlalia
5. Iluzja w wykonaniu Pana Wojciecha Strzelczyka
6. Reki

Po rekach jest 15 minutowa przerwa, podczas której można się przejechać na kucyku, "polatać" na huśtawce pod kopułą cyrku oraz zrobić sobie zdjęcie z klaunem. Można także zakupić nosek klauna, świecące gadżety oraz watę cukrową oraz popcorn. Do dyspozycji jest toaleta.

Druga część programu prezentuje się następująco:

1. Pokaz gołębi- Pokazy papug czy gołębi zawsze mnie nudziły w cyrkach, lecz w tym cyrku było odwrotnie, pokaz gołębi bardzo mi się podobał. Bardzo dobrze dobrana muzyka, oraz triki gołębi sprawiają że ten pokaz jest bardzo fajny i ciekawy.
2. Tańczący miś polarny- numer który najbardziej przypadł do gustu najmłodszej publiczności.
3. Gimnastyczny duet w powietrzu- Najlepszy numer z całego programu. Ten numer tak jak i linę pionową prezentują laureaci show "Ukraina ma talent".
4. Pokaz kucyków Shetlenskich
5. Akrobaci na trampolinie (batut) + Niebezpieczny skok artysty z pod samej kopuły cyrku. Artysta wisi pod samą kopułą cyrku do góry nogami, i nagle skacze. Ten numer dostał najwięcej oklasków.
6. Finał- wszyscy artyści. Podkład muzyczny do finału to Frank Sinatra- I love you baby.
Podczas przedstawienia bawi klaun "buongiorno". Repryzy były bardzo dobre. Cała publiczność się śmiała. Najlepsza repryza to "orkiestra".

Program razem z przerwą trwa  2 godziny i 20min.

Podsumowując program całościowo jest na wysokim poziomie artystycznym. Jest przeznaczony dla dzieci i tak samo dla dorosłych. Cyrk Imperial Show trzeba pochwalić za dobrze dobraną muzykę do numerów tak samo jak i za dobre oświetlenie. Bardzo wszystkim polecam odwiedzić ukraiński cyrk Imperial Show. Jest to mały cyrk z dobrym programem. Na pewno każdy miło spędzi czas i wyjdzie z pod namiotu zadowolony!    Cyrk Imperial Show podróżuje na razie po woj. Lubelskim.  W poniedziałek (jutro) artyści wystąpią 25 km od Zamościa- wystąpią w Izbicy na targowisku. Program zaplanowano na godzinę 17:00.  Zachęcam i polecam wszystkim wizytę w Imperial Show.

zdjęcia z programu pojawią się jutro. Zapraszam także na kanał yt gdzie będą opublikowane fragmenty z przedstawienia.
https://www.youtube.com/channel/UCVD9nsoWUOhNAgn9nBqHPBA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz